Specjalistyczny Gabinet Neurologopedyczny

Gabinet Neurologopedyczny LOGO-MED

Gabinet Neurologopedyczny LOGO - MED powstał w wyniku połączenia pasji i wykształcenia. Moją pasją jest praca z ludźmi niezależnie od ich wieku, udzielanie im pomocy oraz dążenie do polepszenia funkcjonowania tych osób w życiu codziennym.

Zdobyte wykształcenie pozwala mi tworzyć skuteczne plany terapii oraz wybierać formy pracy dostosowane do możliwości i potrzeb moich Pacjentów.

Doświadczenie, które posiadam pozwala mi zaproponować Państwu kompleksową pomoc neurologopedyczną, wprowadzić innowacyjne metody terapii wykorzystując specjalistyczne oprogramowania komputerowe. Nowoczesne metody pracy neurologopedycznej zapewniają profesjonalizm i pracę w warunkach, na które Pacjenci zwracają w obecnych czasach szczególną uwagę. Profesjonalne materiały terapeutyczne (zarówno w formie papierowej,  jak i oprogramowań komputerowych), indywidualne podejście do Pacjenta, urozmaicanie terapii neurologopedycznej, systematyczne terminy spotkań zapewniają sukces w terapii. Zapewniam, że każdą osobę traktuję indywidualnie i tak, też dobieram sposób postępowania terapeutycznego.

O nas

Gabinet logopedyczny LOGO - MED oferuje usługi dla dzieci przejawiających trudności w opanowaniu systemów językowych oraz dla dorosłych z chorobami neurodegeneracyjnymi. 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017